Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında Beyazkar Tarım olarak Antalya ve Burdur bölgesinde faaliyet göstermeye başlamış olup sebze ve gübre üretiminde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketimiz tarım sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda Antalya'da kimyasal, organik ve inorganik gübre üretimi yapmaktadır. Tarım sektöründe firmamız Beyazkar Group olarak markalaşmış olup, kalite ve güveni her daim önde tutan çizgisini değiştirmeden hedeferine doğru bu yolda ilerleyen bir firma olarak siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Tarım pazarında kalite ve güven ile yerini almış, üretimde bayi ağını yurtiçi ve yurtdışı olarak genişletme odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sektörün ihtiyaçlarına göre kendini sürekli yenileyen, teknolojiye yatırım yaparak işimizi daha üst seviyelere çıkarmak için, hizmet politikamızı her geçen gün yenilikler katarak iyileştiriyoruz.

Şirket çizgimizi hiç bir zaman değiştirmeden bir adım sonrasının daha iyi olacağı inancıyla başarı merdivenlerini tek tek emin adımlarla çıkmaktayız, unutmadığımız bir şey ise merdivenin ilk basamağı ve son basamağı arasındaki fark ve biz o son basamağın hakkını verebilmek için her geçen gün daha çok gelişmekteyiz, öğrenmekteyiz ve bu tecrübelerimizle siz değerli iş ortaklarımıza hizmetin en kalitelisini vermekteyiz.